İzmir Metal Tasarım

İzmir Metal Tasarım

Dekorasyon sektörüne getirdiğimiz yenilikler ile teknolojik üretim kapasitemiz sayesinde adını kısa sürede duyuran META MERDİVEN TASARIM markamızla tasarımlarımızın kalitesi ve ilke edindiğimiz müşteri memnuniyeti ile başarılı ve ivmemizi yukarı doğru arttıran bir grafik çizmekteyiz.

Proje bazında demir, ferforje işleme ve modellendirme konularındaki tecrübelerimizi kısa süre önce üretimlerimizi hızlandırarak, ahşapla birleştirerek ahşabın kendine özgü havasıyla bambaşka bir dekorasyon ve metal tasarım ürünlerimiz ile İzmir‘de yeni bir pazar oluşturarak üretim kapasitemiz ve tasarımdaki üstün yeteneğimiz sayesinde bu dönem içerisinde metal ve ahşap merdivenler, garaj kapıları, duvar üstü korkuluklar, merdiven korkulukları aksesuar ve tamamlayıcı ürünlerde saatler, sehpalar, yemek masası, bar tabureleri gibi ürün grupları adı altında farklı ürün çeşidine ulaştık. Hızlı gelişen ve değişen bir sektörün içerisinde bulunduğumuzun farkında olduğumuz ve bu değişime ayak uydurmamız gerektiğini düşündüğümüz için AR-GE’ miz farklılaşmaları yakından takip etmemiz ve özelliğimizi kaybetmememiz için önemli değerlerimizdendir.

İzmir merdiven tasarım konusunda, şık estetik ve sağlam ürün çıkartmak ilk hedeflerimizdendir, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bizlerinde tecrübesine dayanarak yönlendirmemizle beraber ortaya büyüleyici tasarımlar çıkartıyoruz.

Metal tasarım denince akla birçok alanda kullanılan ürünler gelmekte ve hemen her alanda bugün metal ve ahşap bir arada kullanarak yeni modern ürünler ortaya çıkartarak doğal yapılara doğru yönelmekteyiz. Her şeyin karmaşık olduğu bu zamanda, yaşanılabilir sade ve kullanışlı alanlarla yaşanılabilir  bir ev ortamı hazırlıyoruz.

Metal Tasarım Ürünler

Metal tasarım ürünler, malzeme olarak metal yada ferforje malzemeleri tek başına yada ek malzemeler ile ortaya birbirinden farklı ürünleri ortaya koyarak metal sanatını öne çıkartıyoruz. Tasarımı yapılan ürünlerin teslimat süreleri değiştirmektedir. Kullanım alanları projenin büyüklüğü, istenilen tasarım gibi konularda değişiklik göstermektedir. Minimum 2 hafta maksimum 3 ay olarak proje teslimatlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

İzmir ve çevre illere hizmet vererek ege bölgesinde bir marka olduk ve her gün büyüyen ailemiz ile yeni işlere adım atmaktayız. İzmir metal tasarım ürünlerde tek adres olarak yola devam ederek hizmetin öncüsü Meta Dizayn Tasarım en çok konuşulan tasarım atölyesi olarak karşınıza çıkmaktayız.

Sizlerde dekorasyon, merdiven ve merdiven korkuluğu, giriş kapıları, sundurma modelleri, masa sandalye gibi ürünlerin yanında metal ve ahşap tasarım ürünleri, dükkan dekorasyonu, endüstriyel tasarımlar, mimarı tasarımlar konusunda bizlerle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yeni bir mekan tasarımı yapmak düşünüldüğü kadar kolay değildir. İç dekorasyon konsept fikirleri oluşturulurken aynı zamanda içerisinde yaşayacak olan kişiler için bireysel ve özel alanlara sahip olmalıdır. Ev içi dekorasyon ise kişilerin karakterlerini yansıtmalı, mağaza, kuaför gibi iç mekanlar için ise gelen kişilere özel hissettirmelidir. İç mekanların şık ve farklı tasarlanmış olması herkesin istediğidir. Ancak bunu yapmak için bazı püf noktalara dikkat edilmelidir. Zevklerinize, bütçenize, ihtiyaçlarınıza ve yaşam şeklinize göre en doğru tasarımı ve dekorasyonu uygulayabilmek için profesyonel bir destek almalısınız.

Uzman kadromuz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle ferforje  işlerinde uzman bir firmayız, müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye özen göstererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya da en üst düzeyde önem vermekteyiz ve siz değerli müşterilerimize metal tasarım konusunda İzmir‘de en iyi hizmeti vermek için hazırız.

0 cevaplar

Cevap bırakın

Tartışmaya katılmak istermisiniz
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir