Villa ve bahçe giriş kapıları isteğiniz renk ve desenler ile tasarlanır, kullanılan demirin sağlamlığına göre de uzun yıllar aynı görünümünü koruyabilmektedir. Özel el işçiliği ile yapılan tasarımlar da yine hem dayanıklılık hem uygun fiyat ile birlikte size en yüksek verimi sağlayacaktır.

Dış mekanda kullanılabilen villa ve bahçe giriş kapıları sizin hayal gücünüz ile çeşitlenir, sanatkar ustalarımızın işçiliği ve kullanılan malzemenin sağlamlığı ile birlikte uzun yıllar mekanlarınıza renk katmaktadır.

Ferforje bahçe kapısında farklı aksesuarlar, ahşap eklentiler ilede kullanılabilir ve istenilen durumlarda ahşap ile birleştirilebilmektedirler. Bu da bir çok desen ve tasarım seçeneğini siz değerli müşterilerimize beraberinde getirmektedir.

Villa ve Bahçe Kapıları Uzun Ömürlümüdür?

Villa ve bahçe giriş kapı mekanizmaları her türlü hava koşullarında çalışabilecek şekilde dizayn edilmiştir.
Bütün modeller ömür testinden geçmiştir. Basit ve hızlı montaj ve bakım olanağı ile sürekli servis verme garantisi altındadır. Mekanizma kapı kapandığı zaman kendini kilitlemektedir. Elektrik kesintisinde özel serbest bırakma anahtarı ile manuele alınarak kullanılabilir. Meta Dizayn Tasarım olarak her yapı tipine uygun tasarımlarında mekan ayırt etmeksizin güvenliği ilk sıraya koymaktadır.

Villa ve Bahçe Kapılarının Kullanım Alanları

Orta yoğunlukta ve yoğun kullanımda çalışabilen villa, site, işyeri, fabrika gibi giriş çıkışları kontrol etmenize yarayan sistemler ihtiyacınıza bağlı olarak yana kayar, dairesel, gömme tip, sürgülü, raylı, tek ve çift kanat olarak uygulanabilmektedir.

Villa ve Bahçe Giriş Kapıları İzmir

Meta Dizayn Tasarım olarak villa ve bahçe giriş kapıları, bahçe giriş kapıları, demir bahçe kapıları, ferforje bahçe kapıları, yaya bahçe giriş kapıları, bahçe kapı imalatı konusunda hizmet vermekte, kişiye özel imalat ve uygulama yapılmaktadır.

İNSTAGRAM GÖNDERİLERİ