Mobilya Modelleri

Tasarımı, kendini ifade etmenin bir yolu olarak gören Meta Dizayn Tasarım, standart çizgi üstü tasarımlarıyla kendine özgü güçlü bir dizayn dili oluşturuyor. Modern ve retro yaklaşımları, modern bir bakış açısıyla yorumlayan Meta Dizayn, işine tutkuyla bağlı tasarımcılar ile yeni yaşam formları ve yeni stil öyküleri yaratıyor. Gelişen dünyanın beklentilerini karşılamak için her zaman sınırların dışına çıkmayı ve ezber bozmayı hedefleyen Meta, güçlü kadrosu ve uzun yılların verdiği tecrübesiyle en iyisini sunmak için çalışıyor.

Tüm dünya bu mobilya tasarım modellerini konuşuyor! En çok dikkat çeken mobilya tasarım modellerini sizler için derledik.

Yeni mobilya modelleri ile ev dekorasyonunuzda farklılık yaratmak istiyorsanız, sıra dışı mobilya modellerini mutlaka incelemelisiniz. Farklı tasarıma sahip olan tek bir mobilya sandalye modeli bile evinizin tüm havasını değiştirmeye yetecektir.

Mobilya almaya karar verirken neye dikkat etmeliyim?

Mobilyaların insan hayatındaki önemi çok büyüktür. Bedenen ve fikren dinlenmeye ihtiyacı olan insanın aradığı rahatlık ve huzur, kullanışlı ve iyi döşenmiş mobilya ile elde edilebilir. Kötü bir mobilya, sebep olduğu sırt, adale, bel ve ayak ağrıları gibi zararları yanında psikolojik olarak da kişiyi rahatsız ve huzursuz eder. Bunun yanı sıra vaktinden önce bozulur, eskir ve kısa bir zaman sonra da onarılması ve yenilenmesi zorunlu hale gelir. Bu yüzden mobilyaların seçiminin iyi yapılması gerekir.

Meta Dizayn Tasarım olarak her yapı tipine uygun tasarımlarında mekan ayırt etmeksizin güvenliği ilk sıraya koymaktadır.

Hangi ürün gruplarında üretim yapıyorsunuz?

Merdiven Korkulukları, Merdiven, Yatak Odası, Yemek Odası, Doğal ağaç ürünler, Duvar Ünitesi, Sandalye ve ferforje tüm ürünler ve mobilya modelleri gruplarında kişiye özel tasarım ve üretim yapmaktayız.

İNSTAGRAM GÖNDERİLERİ